Мукачівець Харатін відзначився 5-голом у чемпіонаті Угорщни (ВІДЕО)

Лідер чемпіонату Угорщини “Ференцварош” приймав на своєму полі “Будафок”.

На 62-ій хвилині матчу подвоїв перевагу господарів українець Ігор Харатін удар з одинадцятиметрової точки.

Це вже п’ятий гол для гравця у цьому сезоні за клуб, чотири з яких футболіст забив з пенальті. Окрім “Будафока” від ноги українця постраждали ворота “Барселони”, “Мольде”, “Пакша” та “Залеагерсега”. Також на рахунку Харатіна два асисти у 24-х матчах у всіх турнірах. Гравець реалізував пенальті у другому матчі поспіль.

На 66-й хвилині матчу на полі з’явився ще один український легіонер “Ференцварошу” Олександр Зубков. Поки підопічні Реброва перемогли у поєдинку з рахунком 2:1.

На даний момент команда очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщину і випереджає найближчого переслідувача “Фехевара” Івана Петряка на дев’ять очок, маючи ще гру в запасі.