Прем'єр-ліга України: "Минай" зіграв у нічию з "Восклою" на виїзді

Підопічні Василя Кобіна здобувають важливий один бал до свого активу.

Матч закарпатців дійсно вийшов доволі якісним. Гості були кращими за господарів, частіше атакували, били по воротам, не програвали у єдиноборствах. На жаль, не змогли втримати свої ворота сухими й у підсумку лише нічия.

У цьому матчі тренерський штаб команди вирішив грати практично тією ж схемою, що із «Шахтарем» - у 4 захисники і насиченим центром поля. Іншими словами – грати у футбол, а не закриватися у захисті.

Розпочали ми матч досить обережно. М’яч хоч і не затримувався в центрі поля, але в обороні обидві команди діяли надійно і вміло виходили з високого пресингу опонента. Так тривало до 14 хвилини. Саме тоді Денис Кожанов помітив розриви між лініями у полтавців і точною передачею знайшов Нурієва, перед яким був простір і лише один захисник. Анатолій набрав швидкість і прошив ударом Різника – 0:1! Шостий гол Нурієва в УПЛ!

Наша команда після голу намагалася не скидати обертів і продовжила високо пресингувати, а також намагалася не дуже допускати технічних гравців «Ворскли» до своєї штрафної, перетягуючи гру в центр поля.

Ближче до середини тайму «Ворскла» вирішила атакувати суперника довгими передачами на чужу третину поля і це створювало нам проблеми. Ми пропустили двічі, але двічі боковий лайнсмен фіксував офсайд.

Розуміючи, що наступна атака може і не закінчитися офсайдом, нашій команді вдалося збити темп господарів і самі пішла в атаку. Спочатку вийшла гарна комбінація від Кожанова та Нурієва і яка закінчилася ударом Ткачука – у воротаря. А через 5 хвилини Шиндер завдавав удару після розіграшу кутового, але у площину не потрапив.

У другому таймі було не менш цікаво. З перших секунд ми змінили тактику – перейшли у 3 центрбеки, тому у перерві замість атакуючого Кожанова вийшов більш захисний Малепе. Задумка була ловити суперника на контратаках, який мав ринутися в атаку, рятуючи гру. Але «Ворскла» виявилася не готова до перебудови команди й перші 18 хвилин другої половини матчу ми володіли ініціативою, мобільно виходячи з оборони в атаку.

І, звісно, мали свої моменти. На 54-ій хвилині Шиндер точним дотиком вивів Пиняшка на ударну позицію метрів з 14 – Різник відбив. Через 2 хвилини Нурієв бив на ближній штанзі головою після подачі Саківа з кутового – знову голкіпер «Ворскли» був готовим до цього.

На жаль, не забиваємо ми – забивають нам. До болі заїжджене футбольне правило цього разу спрацювало проти нас. «Ворскла» зуміла продавити свою атаку крізь наш захист і Кравчук, який тільки вийшов на заміну, з 2 метрів розстріляв наші ворота після вдалого прострілу – 1:1.

За 2 хвилини ми могли знову вийти вперед. Меліченко вдало протягнув м’яча на чужу половину і видав класний пас вперед, де цю передачу чекали Шиндер та Пиняшко. Перший продовжив атаку на Василя, який вже виходив сам на ворота «Ворскли». Різник вчасно вибіг і його довелося обігравати. На жаль, за цей час захисники опонента повернулися у ворота і заблокували удар Пиняшка.

Далі гра була нервовою, особливо останні 10 хвилин, адже жодна з команд не хотіла поступатися. Господарі тиснули, але гості з цим справлялися. І все-таки «минайці» були ближчими до перемоги. На 77-ій вдалося розіграти вдалу комбінацію, яка закінчилася ударом вище Голодюка. Також постійно загострював гру Книш, але його крученим ударам з флангу не вистачало точності.

А вже під самий кінець матчу, коли вже арбітр планував закінчити гру, закарпатці заробили штрафний прямо біля карного майданчика. Його взявся пробивати Хахльов, але як і у попередній грі із «Інгульцем», цей матч не закінчився для нас «гепі-ендом» і голу під кінець гри не було – удар Олексія відбила стінка.

У підсумку - нічия. Результат дуже непоганий, але якщо проаналізувати поєдинок, то закарпатці цілком справедливо розраховували й на більше, - повідомляє клубна пресслужба.