Гол Нурієва не допоміг: Закарпатський "Минай" програв "Шахтарю" (ВІДЕО)

Як і мадридський «Реал», так і закарпатський «Минай» поступився чемпіонам України. Пропустили відразу 5, але на відміну від іспанців, принаймні забили у їх ворота гол.

В суботу 5 грудня "Шахтар" в рамках 12-го туру Прем'єр-Ліги на домашньому НСК "Олімпійський" приймав закарпатський "Минай".

На 20-тій хвилині матчу господарі поля відкрили рахунок досвідчений Олег Допілка не зумів попередити удар Фернандо і зрізав м’яча у власні ворота, а потім вже сам Фернандо вчасно втік від наших оборонців і таки забив свій гол.

22 хвилина і закарпатці програють 2:0, а «гірники» не збиралися зменшувати обертів. А ще через 7 хвилин проґавили і ще один м'яч від Соломона —3:0.

Тільки пропустивши 3-ій минайці змогли повернутися в гру. На 30-ій хвилині Пиняшко вперше попав у площину воріт, а через 5 хвилин закарпатці заробили штрафний. І його блискуче виконав Анатолій Нурієв, який забив 5-ий гол в чемпіонаті.

За 4 хвилини до перерви Ткачук елегантно навісив у штрафну на Кожанова, той уник офсайду, але пробити не вдалося – Трубін вчасно викинув ногу.

Через 5 хвилин після початку другого тайму Нурієв заробив пенальті, пішовши сам на 4-ох захисників «Шахтаря» у штрафній. На жаль, Анатолій не забив – виконав «пенальку», яка по-зрадницьки потрапила у поперечину.

Звісно, цей момент не додав настрою команді і вже після цього подібних шансів у воріт Трубіна не було. А ось «Шахтар» обертів не зменшив. Забив 5-ий (знову автогол), могли забивати ще. У підсумку – 5:1.

Відтак, закарпатці вдруге поспіль програють в чемпіонаті. Проте попереду ще один матч - заключний в цьому році. 12 грудня зіграємо на виїзді із «Ворсклою».