Іршавська "Бужора" стала чемпіоном Закарпаття з футболу 2020

У п'ятницю, 4 грудня, було визначено чемпіона Вищої ліги Закарпаття.

У вирішальних матчах на домашньому стадіоні у Виноградові "Севлюш" приймав іршавську "Бужору", а на полю в Новому Давидкові зійшлися "Медвідя-Бобовище" та "Хуст".

Перший тайм як у Виноградові, так і в Новому Давидкові завершився без голів, а от в другому інтрига виникла у боротьбі за третю позицію, коли на другій хвилині другого тайму Медвідя-Бобовище вийшло вперед.

На 55-ій хвилині Севлюш забив зусиллями Юрія Віщака, якому вдався дуже ефектний постріл у дев'ятку з 24 метрів. Однак Бужора зуміла зрівняти рахунок через сімнадцять хвилин, коли гості швидко розіграли стандарт, Качур віддав на Веждела, який влучно пробив справа.

В іншому матчі Вадим Веселовський за десять хвилин до завершення гри забив у відповідь і врятував для хустян нічию.

Відтак "Севлюш" Виноградів - "Бужора" Іршава 1:1 та "Медвідя-Бобовище" - "Хуст" 1:1.

За результатами кількості очків, Іршавська "Бужора" стає чемпіоном Вищої ліги Закарпаття 2020.