Друга ліга: "Ужгород" програє на виїзді у Хмельницькому, але лідерство утримує

Закарпатська команда у 6-турі чемпіонату Другої ліги поступається на виїзді у Хмельницькому.

Уже на 9 хв “Поділля” відкрило рахунок у матчі. Після передачі з лівого флангу у підкаті м’яч у ворота проштовхнув легіонер команди Фаді Салбак, який приєднався до клубу у вересні.

Однак “ужгородці” не знітились і вже всередині першої половини зустрічі вирівняли паритет. П’ятим голом у чемпіонаті відзначився Адріан Пуканич. Навіс з лівого краю “шведою” від Юрія Чонки й капітан команди злету вколочує м’яч у правий від кіпера кут — 1:1.

У другому таймі “Поділля” зуміло організувати переможний м’яч. Його автор — Фаді Салбак. Гравець вдало завершив простріл з правого флангу.

“Ужгород” завершував поєдинок у суттєвій меншості: рефері вилучив двох футболістів закарпатської команди. На 64 хв за фол поблизу штрафної поле покинув Владислав Шкіндер. А трохи більше, ніж через 10 хвилин червоне світло перед собою побачив Віктор Ряшко.

У підсумку, 2:1. “Ужгород” залишається лідером, але конкуренти, зокрема “Поділля, скорочують відставання до трьох балів.