Юні ужгородські ватерполісти четверті на Чемпіонаті України з водного поло (ФОТО)

Команда "Збірна м. Ужгород" успішно зіграла перші три гри турніру, здолавши команди Харкова, Одеси та Києва.

У півфіналі ужгородці зустрілися з командою ДЮСШ 3 (Львів). Поступаючись в другому періоді 3:7 ужгородська команда вже в третьому вигравала 9:8, але саме львів'яни вибороли перемогу 16:13. Наступного дня в грі за бронзові медалі Ужгородці грали проти збірної Харківської області. Після 3-ї чверті на табло горіли 4:4, але в заключному періоді харків'яни провели 2 м'ячі і підсумковий рахунок 6:4, а Ужгород посів 4-е місце.

В підсумку збірна Ужгорода з водного поло посіла четверте місце на Чемпіонаті України з водного поло серед юнаків та юніорів 2008 р.н. та молодше.

«Цього разу ми зупинилися за крок до медалей ЧУ, команда показала достойну гру, та трошки не вистачило спортивного фарту», прокоментував тренер Володимир Гавриленко.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.