Назад в минуле: збірна команда ветеранів України взяла реванш з угорцями (ФОТО)

Історичний матч між двома національними збірними ветеранів України та Угорщини відбувся на ужгородському стадіоні «Авангард».

Свій перший в історії футбольний матч збірна України провела саме в Ужгороді. Саме тоді, 25 років тому, наша національна збірна поступилася угорцям з рахунком 3:1. Проте, у матчі-відповіді українці перемогли з таким же ж рахунком.

Ветерани української та угорської збірних, серед яких чимало тих, хто брав участь у першій грі, подарували сьогодні вболівальникам справжнє свято, гра вийшла емоційною та видовищною. Протягом всієї гри українці активно йшли вперед, вправно захищались та більше володіли м’ячем. Довелось попітніти і воротарю збірної Угорщини, котрий не раз врятував свою команду від голу. Свої голи збірна України забивала в обох таймах. Так, на 19 хвилині Воробей відкрив рахунок зустрічі, на 25 Гецко забив другий м’яч у ворота суперника.

У другій половині зустрічі угорці діяли більш розкуто, що і призвело до голу у наші ворота. Його забив Фехер на 56 хвилині. Завершився матч спільними фото та дружніми розмовами між футболістами обох команд. Окрім того, спортсмени охоче фотографувались з уболівальниками та між собою.