Ганьба "Барселони" та сенсаційний "Ліон": стали відомі усі півфіналісти Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

Цьогорічний турнір стає все більш сенсаційним, а з нього вже вилетіли такі гранди, як: "Ювентус", "Ліверпуль", "Барселона" та "Манчестер Сіті".

Чвертьфінали Ліги чемпіонів розпочалися у новому, вимушеному форматі. Команди грають на нейтральному полі в Португалії, а переможець визначається з однієї гри.

"Аталанта" (Італія) - "ПСЖ" (Франція) 1:2

У цій парі фаворитом вважалися французи, але і "Аталанта" в Лізі чемпіонів стала справжньою сенсацією. Перші хвилини матчу пройшли під повним домінуванням парижан, але першими забили саме футболісти з Бергамо.

"Аталанта" вигравала аж до 90-хвилини матчу, а там стався переломний момент. Парижани забили гол і це означало, що вболівальників чекають овертайми. Але гравці французького клубу із цим не погодилися і на третій доданій хвилині забили ще.

"Атлетіко" (Іспанія) - "Лейпциг" (Німеччина) 1:2

Сенсаційний німецький "Лейпциг" став півфіналістом Ліги чемпіонів. Команда розібралася із мадридським "Атлетіком" у напруженому матчі. У першому таймі спостерігалася рівна боротьба. Іноді, гравці "Атлетіко" гостріше атакували, але ці моменти завершувалися безрезультативно.

У другому таймі гравці "Лейпцигу" відзначилися на 50-хвилині. На 71-хвилині "Атлетіко" зрівняв рахунок з пенальті. Але під завісу матчу німці все ж таки зуміли забити для себе переможний м'яч.

"Барселона" (Іспанія) - "Баварія" (Німеччина) 2:8

Що ж це було? Такого приниження "Барселона" ще не отримувала у Лізі чемпіонів. А вісім м'ячів каталонці не пропускали більше 70-років.

Німці ж цього року показують дуже потужний футбол. Перший тайм гравці "Баварії" виграли із рахунком 4:1. З таким же рахунком "баварці" виграли й другий тайм.

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Ліон" (Франція) 1:3

Головний тренер французького клубу Руді Гарсія вирішив грати з "Манчестером" другим темпом. Команда більше захищалася, але дуже вдало переходила у контратаки.

Вже у першому таймі гравці "Ліону" відкрили рахунок. У другому таймі підопічні Гвардіоли зрівняли. Але далі були просто вбивчі дві контратаки "Ліону" і бездоганне завершення атак від Дембеле.

У півфіналі зустрінуться "ПСЖ" - "Лейпциг" та "Ліон" - "Баварія".