ФК "Минай" обіграв "Агробізнес", а головного арбітра матчу побили на стадіоні

Гра для закарпатців не клеїлася, але вони знайшли у собі сил і переграли суперника на останніх хвилинах

Якщо ж точніше, то цю гру можна було дивитися з 85-хвилини, адже до того часу було дуже багато боротьби і невиразний футбол з боку обох команд.

У "Миная" справи одразу ж не пішли. На початку матчу травму дістав Ткачук, а вже у середині першого тайму довелося міняти Голодюка. Дві вимушені заміни трохи зламали плани Василя Кобіна, адже він втратив двох досвідчених гравців.

Слід зазначити, що боротьби було дуже багато і арбітру неодноразово потрібно було показувати гравцям жовті картки.

У другому таймі знову ж таки увесь бій проходив у центрі поля. Ні до ударів, а ні до небезпечних атак не доходило. Розв'язка чекала на усіх в кінці матчу, коли футболісти фізично підсіли і почали помилятися в індивідуальному плані.

Перший небезпечний момент з'явився у "Агробізнеса" на 75-хвилині. Кухарук вийшов на ударну позицію і влучив у поперечину. На 83-хвилині знову Кухарук завдає потужного удару із 20-метрів, але м'яч летить вище воріт.

Через дві хвилини "минайці" організовують контратаку і Оринчак навішує з правого флангу у карний майданчик господарів. Там, у падінні пробиває Машталір - 0:1.

Що ж чекало на усіх далі, то це мабуть той футбол, якого очікували усю гру. Гравці "Агробізнесу" включили другу передачу і почали просто "розтрілювати" Поповича. Голкіпер закарпатців не тільки врятував у чотирьох моментах свою команду, а і сам взяв участь у контратаці на 90-хвилині, яка у підсумку стала фатальною для "Агробізнесу".

Черговий змарнований шанс господарів через Поповича і гості втекли в контратаку. Гравець "Минаю" Ахмедзаде вийшовши віч-на-віч із голіпером Мозільом спочатку його не переграв, а вже намагавшись завдати удару другим темпом отримав по ногам від захисника із Волочинська. Вердикт арбітра - пенальті. Вердикт Нурієва із позначки - 0:2.

Але після матчу стався прикрий момент. Як повідомляють на "Телеграм-каналі" "Бомбардир" у суддівську кімнату до головного арбітра матчу Юрія Іванова увірвалися представники "Агробізнесу" і нанесли йому тілесні ушкодження. Також даний факт підтвердили і у Волочинському відділенні поліції куди арбітр написав заяву, а також були зафіксовані побої.

В українському футболі були присутні випадки побиття арбітрів, але це здебільшого стосується аматорського рівня, а от на професійному рівні такого український футбольний світ не бачив такого вже більше 20-років.