ФК "Минай" обіграв "Металіст-1925" з мінімальним рахунком

662

Важлива перемога повернула закарпатцям третю сходинку в чемпіонаті.

Враховуючи це, матч вийшов цікавим. Обидві команди запропонували з перших хвилин хороший темп, високий пресинг суперника, швидкий вихід з оборони в атаку. У зв’язку з цим було чимало боротьби в центрі поля.

За такої гри моментів виникало не дуже багато. Закарпатська команда не програвала супернику в жодному з компонентів, хоч і інколи пропускали моменти. Проте як на 3-ій, так і на 23-ій хвилині гості забити не могли – виручав Попович, в активі якого два сейви за тайм.

Найкращий момент у нас був наприкінці тайму – Пиняшко прорвався лівим флангом, змістився в центр і коротким пасом вивів Оринчака на класну ударну позицію – на жаль, його постріл у дальній кут пройшов мимо.

У другому таймі «мианйці» суттєво долали: покращили пресинг суперника і налагодили контроль м’яча. На початку 45 хвилинки обмінялися моментами. На 51-й хвилині знову виручив Попович після удару Кольцова, а у відповідь забиваємо ми. Кополовець навішує у штрафну площину, Оринчак вистрибує, але програє верхову дуель. Проте м’яч відбирає Стасюк і з другої спроби точно б’є у кут – 1:0.