Закарпатський "Минай" здобув домашню перемогу над принциповим суперником (ФОТО, ВІДЕО)

Минайці приймали харківський «Металіст 1925» в рідних стінах на домашньому стадіоні "Минай".

Обидві команди запропонували з перших хвилин хороший темп, високий пресинг суперника, швидкий вихід з оборони в атаку. За такої гри моментів виникало не дуже багато.

Минайці не програвали супернику в жодному з компонентів. Як на 3-ій, так і на 23-ій хвилині гості забити не могли – виручав Попович, в активі якого два сейви за тайм.

На початку другої десятихвилинки Пиняшка вивели на хорошу позицію на лівому фланзі, але він дуже забарився з ударом і голкіпер легко зреагував на м’яч. Через 5 хвилин на дальній постріл наважився Кополовець, але не точно. Двічі загрожував воротам суперника Нурієв зі штрафного, але, на жаль, як і у попередньому матчі поки зі стандартів Анатолію не щастить.

Найкращий момент у минайців був наприкінці тайму – Пиняшко прорвався лівим флангом, змістився в центр і коротким пасом вивів Оринчака на класну ударну позицію – на жаль, його постріл у дальній кут пройшов мимо.

У другому таймі «минайці» суттєво долали: покращили пресинг суперника і налагодили контроль м’яча. На початку 45 хвилинки обмінялися моментами. На 51-й хвилині знову виручив Попович після удару Кольцова, а у відповідь забиваємо ми. Кополовець навішує у штрафну площину, Оринчак вистрибує, але програє верхову дуель. Проте м’яч відбирає Стасюк і з другої спроби точно б’є у кут – 1:0.

Пізніше моменти мали Шпак, Машталір, але першому не хватило сили удару з-за меж штрафної, а момент другого закінчився не точним прострілом біля воріт.

У підсумку потужна та дуже потрібна перемога. 13-та у Першій лізі та 25-та на рідній арені за всю історію.

Таким чином, "Минай" обходить харків’ян у турнірній таблиці і піднімається на другу сходинку. Наступну свою гру наша команда проведе в середу, 15 липня, на виїзді з «Агробізнесом».