ФК "Минай" обіграв "Балкани" і знову включився у боротьбу за вихід до Прем'єр-ліги

Команда Василя Кобіна контролювала хід гри і заробила важливі три очки.

У першому таймі закарпатці повністю переграли своїх суперників. Але м'яч не хотів летіти у ворота. Лише на 44-хвилині Жичиков з протилежного флангу навісив і Оринчак забив дебютний м’яч у грі та свій перший гол за нашу команду – 0:1. Через хвилину Оринчак вже не влучає у пусті ворота і не подвоює результат.

У другому таймі "Минаю" потрібно було забивати другий, аби вже спокійно доводити гру до завершення. Але гра знову не клеїлася в атаці. Лише на 84-хвилині, завдяки індивідуальній майстерності Олександра Глаголи вдалося рахунок подвоїти. Глагола отримав пас від Стасюка і розібрався із двома захисниками Балкан - 0:2.

Суперник відповів лише голом престижу на останніх секундах матчу.