Хокейний сезон на Закарпатті відкрили перемогами "Спартака" та "Синевира" (ФОТО)

Цими вихідними на Закарпатті, в обласному центрі, відбулось відкриття VI хокейного сезону Закарпаття.

Сезон розпочався з протистояння 4-х команд, "Ужгородських вовків", "Спартаківців", "Шахтарських барсів" та "Синевира, розповідає портал Іceland.

У перший день на льоду зійшлися команди "Вовків" та "Спартаківці", боротьба яких тривала до останньої хвилини. Три періоди завершилися з рахунком 4:4, тому призначено овер тайм: п’ять хвилин додаткового часу. Проте і вони не стали вирішальними.

Переможця довелося визначати за допомогою булітів. Під час яких вирішальну шайбу у ворота суперника загнав спартаківець під № 55 Ігор Мельніков. Гра завершилася з рахунком 6:5 на користь команди «Спартак».

У неділю, за планом, на лід вийшли «Шахтарські Барси» і «Синевир». Уже з першого періоду лідерські позиції зайняли останні, завдяки шайбі, яку у ворота «барсів» загнав капітан команди-суперника  під № 27. Останній, а відтак і переможний, бал «синевирівцям» здобув Роберт Берцик, котрий грає під №10.

Поєдинок між командами «Синевир» – «Шахтарські Барси» завершився з результатом 2:0. Хоча «барси», направду, вели достойну гру до останньої хвилини.

Дивіться як у Мукачеві відроджували хокей після 25-річної перерви.