Прорвало: Динамо розгромило Бешикташ 6:0. Відео голів

Це перша і на жаль остання перемога киян у цьому сезоні Ліги Чемпіонів, адже київський клуб вилітає з Єврокубків.

Цей матч у Києві нічого не вирішував для Динамо, але не для Бешикташа, який міг зачепитися за 2 місце в групі та пройти у плей-офф Ліги Чемпіонів. Однак туркам не пощастило.

Динамо відкрило рахунок вже на 8 хвилині: після прострілу Ярмоленка забив Беседін. І після цього голу киян понесло. Далі було вилучення і пенальті у виконанні Ярмоленка. Тоді гол Буяльського і Дерліса, і це все у першому таймі, 4:0.

У другому ще одне вилучення у Бешикташа і 2 голи від киян, відзначилися Сидорчук та Мораєс. Підсумок – 6:0. Дивимося, як це було.