Мукачівські каратисти вибороли призові місця на Кубку України з шотокан карате (ФОТО)

На змагання 26 листопада приїхало 360 спортсменів з 14 регіонів.

Закарпатську область представив Мукачівський клуб карате "Сінай" на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України Романом Маслиганом.

Наші спортсмени стали переможцями у розділі командного куміте у категорії 12-13 років - Гонак Максим, Смочко Максим. ІІ місце серед дівчат 12-13 років у категоріях особистого та командного куміте стала Фабрицій Софія.

Єгоров Сергій завоював бронзу в особистих змаганнях у категорії 16-17 років. Гонак Ольга, Смочко Ліна, Фабрицій Софія зайняли ІІІ місце в командних змаганнях, пише Мукачівська міськрада.