Каратисти з Мукачева вибороли 5 золотих медалей на Всеукраїнському турнірі (ФОТО)

2

Юні спортсмени також вибороли 1 срібну та 2 бронзові медалі.

З 18 по 19 листопада в Тернопільському спорткомплексі «Політехнік» відбувся відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Кушнірика Віталія Богдановича з Кіокушин-кан карате серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат, чоловіків та жінок.

Всього брало участь у чемпіонаті більше 200 спортсменів з 15 команд.

Мукачево вже традиційно представляли 13 спортсменів молодіжного клубу кіокушин-кан карате «Яструб» (тренер - Матьковскі С., І дан) і у надважких поєдинках вони вибороли 8 нагород:

5 золотих : Копич Дмитро, Канчій Михайло, Олексик Едуард, Канчій Іван, Яцура Станіслав.

1 срібна нагорода: Моцинець Сергій.  ( фінал з Канчій Михайло).

2 бронзові нагороди: (Кампов Іван, Попович Олександр)

Та також  Тютченко Антон та Бисага Юрій. За Волю До Перемоги!

Особливо відмітився виступп Копича Дмитра.  Так, у категорії Копича Дмитра 8-9 до 30 кг.  загальна кількість бійців була  38 осіб. І тільки постійна наполеглива праця на тренуваннях дозволила гідно вистояти всі відбіркові поєдинки, та гідно виступити на цих змаганнях і заняти Перше Місце…

Також майстерність  Моцинця Сергія  та Канчія Михайла  в  яких було 25 учасників в цій ваговій  категорії, не залишили суперникам жодних шансів, і у фінальному двобої визначили між собою перше , та друге місця. Та також в категорії 10-11 до 30 кг  загальна кількість бійців була  18 осіб ,де посів  бронзову нагороду Кампов Іван.