Мукачівські каратисти вибороли 16 медалей на чемпіонаті області з шотокан карате-до (ФОТО)

На змагання приїхало багато спортсменів — понад 70 (ТРФК "Солотвино", СКК "Атлант", СКК "Сінай").

Організатори розповідають, що у змаганнях також взяла участь і команда клубу "С-кампо" з м. Ізмаїл, Одеської області. Головний суддя змагань - тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії, майстер спорту України з карате Маслиган Роман.

В підсумку змагань вихованці Мукачівського спортивного клубу СКК "Сінай" здобули перемогу у командному заліку та завоювали 16 перших місць, у різних розділах змагань. Друге місце завоювали спортсмени з Тячівської федерації карате. Третє місце розділили Іршавський "Атлант" та Ізмаїльский "С-кампо", пише Мукачівська міськрада.

Наразі спортсмени Мукачева готуються до Кубку України, що пройде у кінці листопада в Харкові.

Дивіться також: Команда з Мукачева вперше зіграла у регбі й відразу зайняла 4 місце в Україні