Закарпатські гандболісти перемогли "Тернопіль" на чемпіонаті України (ФОТО)

В п'ятницю в Ужгороді відбувся матч першого туру І ліги Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд. Чоловіча команда з гандболу

Як повідомляє сайт гандбольного клубу "Карпати", в Ужгороді цього вікенду мали зіграти команди «Закарпаття» (м. Ужгород), «Тернопіль» (м. Тернопіль) та «Олімпік» (смт. Томашпіль). Однак останні, на так і не прибули до Ужгорода.

СК Юність приймав гру між командами «Закарпаття» та «Тернопіль», матч розпочався о 17:45.

Гра розпочалася достатньо нервово, було багато боротьби, однак реалізація моментів відверто не вдавалася. Однак, нашим землякам вдався дуже впевнений фінішний спринт і в останню "пятихвилинку" вони закинули супернику 6 м’ячів, звівши першйи тайм до нічійного результату 15:15.

На 21 хвилину другого тайму рахунок вже був 23:26 на користь «Закарпаття» і за перепетіями на майданчику було зрозуміло, що перемогу наші гандболісти не віддадуть. Як і в кінціві першого тайму їм вдалося потужно відіграти завершальну третину зустрічі, закинувши суперникам ще 6 м’ячів, натомість тернополяни змогли реалізувати лише два свої моменти. Закарпатці перемогли з рахунком 25:32.