Відбувся перший тур Чемпіонату Закарпаття з баскетболу серед чоловічих команд (ФОТО)

Ігри відбулися в Ужгородському спорткомплексі «Юність» 9 жовтня.

В сезоні 2016-2017 рр. взяло участь 11 команд , команди розподілені на дві групи, де зіграють по колу один з одним , після цього команди , які зайняли 1-3 місця утворюють групу яка грає по колу і визначають першу четвірку ,яка в травні 2017 року грає півфінали та фінал.команди які зайняли в своїх підгрупах 4-6 місця продовжують грати за 7-11 місця.

В стартовій грі зустрілись БК "Ракошино" та СОК ДЮСШ Мукачево.

Всю гру Ракошино вигравли в 10-15 очок , але молоді Мукачівці в останні секунди зустрічі зуміли перевезти гру в овертаймі і в овертаймі лише заступ при спробі трьохочкового кидку на останній секунді гри завадив перевезти гру в другий овертайм. 57-56 на користь ДЮСШ Мукачево

В другій грі минулорічні чемпіони БК "Ужгород" приймали БК "Мукачево". З перших секунд ужгородці заволоділи ініціативою і виграли першу чверть з рахунком 19-6. В другій чверті відбувалось теж саме , що і в першій ужгородці перегравли мукачівців по всім компонентам гри і на перерву пішли з рахунком 43-18. після переви тренер ужгородців дав відпочити своїм лідерам і впевнено довів гру до перемоги підсумковий рахунок 72-47

В третій грі БК "Ужбаскет" зусиллями Олександра Трашевського та Костянтина Ножова  впевнено переграли БК Хуст 70-39

Дуже цікавою видалась гра між БК "Тиса" м.Виноградів та БК "Мукачівські ведмеді". Постійно змінювався лідер, запекла боротьба точилась на кожному метрі ігрового майданчику  і лише в овертаймі Виноградівці зуміли дотиснути суперників , підсумковий рахунок 50-46 ОТ.

Далі ЗОДЮСШ-2 де грають юнаки 2001-2003 року народження досить довго боролись на рівних з БК "Ужгород" , молоді ужгородці нав’язали суперникам агресивний захист, застосовували зонний пресинг і ще після третьої чверті рахунок був 42-42 і лише в останній чверті БК Ужгород зібрався і дотиснув ЗОДЮСШ і в підмумку 76-54.

І в останній гри і ігрового дня ЗОДЮШ-УжНУ м.Ужгород досить впевнено обіграв Мукачівських Ведмедів з рахунком 92-49.

Наступний тур відбудеться 6 листопада в Мукачеві.