Футбол повертаеться. Свіжі новини футболу

У цій статті наші журналісти підібрали для Вас найсвіжіші новини футболу.

Читайте в цьому випуску новин про футбол: в матчі 30-го туру Бундесліги "Байєр" поступився "Баварії" з рахунком 2: 4; матч "Динамо" - "Колос" вирішили провести 22-го червня; "Манчестер Юнайтед" націлився на півзахисника мадридського "Реала" Хамеса Родрігеса.

Бундесліга - "Баварія" здолала "Байєр" з розгромним рахунком 4: 2

У чемпіонаті Німеччини з футболу пройшли матчі 30-го туру Бундесліги sportarena.com/uk/futboll/bundesliga/. В одному з них (на стадіоні "БайАрена" в Леверкузені) "Байєр" ганебно програв "Баварії" на своїй території з рахунком 2: 4. Матч пройшов минулої суботи, 6 червня.

Першим рахунок відкрили гості - на 9-й хвилині Аларит забив в ворота "баварців". На 27-й хвилині Коман зрівняв рахунки. На 42-й хвилині Горецький подвоїв рахунок гостей. Тільки до кінця першого тайму Гнабрі (на 45-й хвилині) забив ще один гол.

Більшу частину другого тайму боку активно оборонялися і успішно відбивали атаки і контратаки. Нарешті, на 66-й хвилині поляк Роберт Левандовскі забив 44-й гол за свою кар'єру (і 30-й в Бундеслізі). Для нього сезон 2019/20 став найрезультативнішим за всю кар'єру.

На 89-й хвилині Вірц забив гостям, але це ситуацію не врятувало. Завдяки гучного перемозі "Баварія" зміцнила лідируючу позицію в "Бундеслізі", набравши цілих 70 очок. "Байєру" ще належить пройти в Лігу чемпіонів. За підсумками матчу він знаходиться на 5-му місці, набравши 56 очок.

Раніше в новинах спорту про футбол ЗМІ повідомляли, що "Аугсбург" не зміг здолати "Кельн", рахунок - 1: 1.

Новини футболу України

Матч 27-го туру Прем'єр-ліги перенесли на 22-го червня. Нагадаємо, що в ньому "Динамо" треба було грати проти "Колоса".

Спочатку матч призначили на неділю 21-го червня. Однак за угодою між клубами Дирекція української Прем'єр-ліги вирішила перенести матч. Початок - о 17:00.

Перед цим "Динамо" встигне зіграти в 26-му турі УПЛ проти "Зорі". "Колос" 14-го червня зустрінеться з "Шахтарем".

Раніше Новини футболу писали про те, що головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран повідомив, наскільки знизилася зарплата в клубі через карантин.

Хамес Родрігес може перейти в "Манчестер Юнайтед"

Півзахисник "Реала" Хамес Родрігес може продовжити кар'єру в "Манчестер Юнайтед". За останніми даними Daily Mail, англійці готові на трансфер за зниженою ціною. Раніше ЗМІ повідомили, що "Реал Мадрид" хоче отримати за Родрігеса 40 мільйонів євро. Контракт з клубом діє до літа 2021-го року.

Найбільше Родрігесом зацікавився головний тренер "Манчестер Юнайтед" Оле-Гуннар Сульшер.

У поточному сезоні Хамес Родрігес зіграв в 13-ти матчах за "Реал", забив 1 гол і виконав 2 гольові передачі.

Раніше Хамес повідомляв, що не хоче переходити в "Ньюкасл".