Кополовець знову вгадав: Португалія вперше в історії виграє чемпіонат Європи з футболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Головний матч Євро-2016 вийшов не надто видовищним, але з особливим драматичним сюжетом, і звісно ж розв’язкою.

Франція чудово розпочала гру: хороші моменти мав Грізман, але воротар Португалії зіграв чудово. Однак вже усередині першого тайму травмувався Роналдо у зіткненні з Пайє: спершу він повернувся на поле з перебинтованою ногою, але вже за кілька миттєвостей Роналду винесли з поля вже на ношах. Після цього гра заспокоїлася, при чому аж до кінця другого тайму. Лише під завісу гри обидві команди обмінялися низкою гострих атак, Жиньяк навіть влучив у штангу, але гра перейшли у екстратайми.

І ось на початку другого екстратайму португальці провели 2 чудові атаки: спершу з штрафного удару португальці поцілили у перекладину, щоправда той штрафний арбітр призначив помилково – за гру рукою француза, хоча рукою зіграв португалець; а вже у наступній атаці, після ауту від португальців, Едер протягнув м’яч і з 20-25 метрів поцілив прямо у кут воріт. Усі спроби французів зрівняти рахунок не вдалися.

Несподівана розв’язка, адже Португалія без Роналду, Португалія, в яку ніхто не вірив і дорікав посередньою грою на турнірі, жодним невиграним матчем у перших 3-х іграх, і так далі.

Але, як і спрогнозував Михайло Кополовець, перемогла Португалія, бо грає на фарті. Щось у цьому є. Зауважте, за весь турнір Португалія виграла лише один матч в основний час. І це не фінал.