2 каратистів з Мукачева вибороли 3 бронзові медалі на Чемпіонаті світу Кіокушин карате (ФОТО)

Змагання пройшли цими вихідними, 24-25 Червня, в спортивному залі ім. Др. Ласло Пап міста Сентеш (Угорщина). Це був Чемпіонат світу з Кіокушин карате All Kyokushin Karate World Tournament.

Участь у змаганнях взяли 552 спортсмени віком до 25 років, які представляли 22 країни: Австралію, Австрію, Азербайджан, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Англію, Грузію, Німеччину, Грецію, Угорщину, Казахстан, Чорногорію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Сербію, Словаччину, Швецію, Туреччину та Україну.

Збірна команда України була представлена 32 спортсменами, які вибороли 15 нагород різного ґатунку.

Хочеться відмітити високий рівень підготовки змагань,  адже поєдинки проводилися  одразу на 7 татамі.

Мукачівський Клуб  Кіокушин-кан карате-до «Яструб» (тренер – Матьковскі Сергій, 1-дан) до складу збірної нашої країни делегував 8 спортсменів, які вибороли три медалі: три бронзові нагороди.

Дяків Сергій поклав до скарбнички команди дві бронзи – в куміте та в ката. Хочеться відмітити хороший рівень спортсмена, який пройшов 2 кола змагань. В першому бою зустрівся з спортсменом  з Угорщини і здобув впевнену перемогу, а в другому поєдинку виграв у спортсмена з Айзебарджану,  однак, за вихід у фінал, на жаль, поступився спортсмену з Угорщини.

Бронзову нагороду турніру виборола Без’язична Катерина (U-25 років, 65+ кг), для якої це була  надзвичайно важка  категорія, адже сама спортсменка  має усього 52 кг. Позаяк категорії жінок формувалися за заявками, тому наша  Катерина взяла участь в абсолютній ваговій категорії! Різниця у вазі між суперницями складала понад 20 кг, однак це не зупинило нашу спортсменку.

Як результат – Катерина здобула для нашої команди ще один Кубок: приз Кращого Воїна Турніру!

Матьковскі Сергій  на турнірі серед U-25, і посів шосте місце серед 20 спортсменів у своїй ваговій категорії, таким чином увійшовши до залікової рейтингової вісімки.

Троє інших наших спортсменів пройшли  перші поєдинки, але, на жаль,  за вихід у півфінал поступилися спортсменам з інших країн.