Мукачівець Сергій Расчупкін став першим у своїй віковій категорії на Львівському напівмарафоні – 2016 (ФОТО)

Цьогоріч у напівмарафоні взяли участь атлети з 10 областей, а також гості з Білорусі, Норвегії, Польщі Угорщини, Франції, Швеції та команда американських військових, які пробігли 21 кілометр, від Оперного театру, що на проспект Свободи пролягла вулицями міста та горбистими рельєфом парку Погулянка.

Першим довгий і складний маршрут з хорошим часом подолав відомий львівський марафонець Тарас Сало. Четвертий результат (і приз за перше місце у своїй віковій категорії) – у 25-річного мукачівця Сергія Расчупкіна. Ужгородець Сергій Трибунський став четвертим серед чоловіків віком від 40 до 49 років. Серед жінок кращий результат показала Марія Гудак з Калуша.

У рамках «Львівського напівмарафону», окрім основної дистанції, влаштували також благодійний пробіг на 4 км, у якому могли взяти участь усі охочі. Ця дистанція мала на меті зібрання коштів на лікування маленької Анни Юринець, хворої на гостру лейкемію.. У цьому забігу закарпатці також були серед призерів: з другими результатами відповідно серед жінок та чоловіків фінішували мукачівці 18-річна Наталія Шозда і 33-річний Сергій Бабич.