Говерла програє 5 матч поспіль. Цього разу Карпатам

Цього разу ще більш розгромно, ніж у попередньому турі Динамо: львів'яни тричі вражали ворота Бабенка, натомість закарпатці не спромоглися бодай на гол престижу.

За Карпати забивали Мірошниченко (36), Гуцуляк (48), Бланко-Лещук (75). Єдине, чим відзначилися гравці Говерли, це жовта картка Кутаса. Хоча були ще 2 стійки у Говерли ще за рахунку 0:0, і якщо би закарпатці змогли забити бодай один гол, хто-зна як розвивався би матч.

Між тим, якщо ще у першому таймі Говерла ще створювала гострі моменти біля воріт Карпат, то в другому таймі, мабуть, жодного.

Зауважимо, що це не просто 5 поспіль поразка Говерли, а 5 суха поразка. За останні 5 турів Говерла пропустила 9 голів, не забивши жодного.