Футбол повертається: Закарпатець Харатін забив за "Ференцварош" у товариській грі

Підопічні Сергія Реброва готуються до відновлення чемпіонату.

Угорський «Ференцварош» провів товариський матч перед відновленням сезону, яке в цій країні очікується 23 травня. Команда Сергія Реброва переграла клуб «Залаегерсег» з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті в першому таймі, причому на 40-й хвилині з пенальті відзначився український півзахисник Ігор Харатін. А ось інший український легіонер Олександр Зубков в матчі участі не брав.

Нагадаємо, що Михайло Кополовець розповів про готовність "Минаю" виступати у Прем'єр лізі.