Ужгородські гандболістки перемогли словацький Прешов з рахунком 30:22 (ВІДЕО)

Ужгородська гандбольна команда сьогодні на «Карпати Арена» з рахунком 30:22 виборола переконливу перемогу від словацького клубу з Прешова.

В цьому товариському матчі команди зустрілися вперше, тому й не дивно що початок гри видався не надто швидким. Однак вже після 5 хвилини матчу було помітно що ужгородські «Карпати» краще та швидше призвичаїлись до противника і як результат перший тайм закінчився 15:9 на користь місцевої гандбольної команди.

Загалом в матчі замість звичних двох таймів по тридцять хвилин команди зіграли три по двадцять. В другій та третій частині зустрічі «Карпати» жодного разу не втратили перевагу на майданчику і незважаючи на постійну ротацію складу змогли нав’язати  власну гру супернику. Як результат вдалих дій – рахунок на табло: другий тайм 23:14 та кінцевий після третього 30:22 на користь ГК «Карпати».

Як зазначив після гри Борис Петровський завдання на гру було награти нові схеми та переглянути на що здатні запасні гравці. Вважає результат задовільний, дівчата зіграли добре, хоч і були незначні але прикрі помилки.