Як Україна розбила Словенію: усі найцікавіші моменти матчу (ФОТО, ВІДЕО)

Щонайменше у першому матчі наші футболісти поквиталися за своїх побратимів за поразку в дуелі з словенцями також у плеф-офф на європершість.

Матч у Львові пройшов за тотальної переваги української збірної, хоча словенці не виглядали хлопчика для биття. Більше того, били по ногах і обличчю ліктями більше саме словенці, намагавшись збити таким чином пориви наших футболістів.

Перший момент наші хлопці створили вже на 1 хвилині після прострілу з лівого флангу атаки, але Ярмоленко не дотягнувся до м’яча.

До 21 хвилини, коли він якраз і відкрив рахунок, наші хлопці тисли, подавши 4 кутових. Після однієї з подач голкіпер словенців вибив м’яч, але не дуже далеко, і Ярмоленко підібравши м’яч, показав, що планує бити з лівої, але прибрав круглого під себе, і пробив з правої повз голкіпера. Так рахунок наші відкрили.

Опісля нам довелося пережити 3 дуже складні хвилини: з 27 до 29 словенці створили 2 моменти, які могли завершитися голом у наші ворота, але словенці були не влучні у першому моменті, та невправні у другому. Далі ініціативу знову захопили українці.

Другий тайм також почався з атак нашої збірної, і на 54 хвилині після прострілу від Федецького з правого флангу атаки на дальній стійці замкнув Селезньов.

Українці після 2 голу хоч і заспокоїлися, але продовжували тиснути. Не щастило Гармашу, який мав у першому таймі 2 хороші моменти, а в другому – просто вбивчий. Після чудового пасу від Сидорчука Гармаш розстрілював ворота словенців з кількох метрів головою, але голкіпер у чудовому сейві врятував.

Майже відразу після цього епізоду словенців врятувала вже стійка після удару Селезньова. Ще один момент хороший мав Коноплянка, але матч завершився з рахунком 2:0.