Пауерліфтери Закарпаття боролися за кубок області

17-18 жовтня у с.Поляна Свалявського району проходив Кубок Закарпатської області з пауерліфтингу та чемпіонат області з класичного жимулежачи.

Змагання з пауерліфтингу складаються з трьох видів програми: присідання, жим лежачи та станова тяга. Переможцем стає спортсмен, який набрав найбільшу суму по результатам трьох видів. Мукачево на цих змаганнях представляли вихованці СОК ДЮСШ, тренер – Красилинець Микола Миколайович.

У ваговій категорії до 59кг Ботош Мілан здобув срібну нагороду, показавши результат (100кг+75кг+135кг).У цій же ваговій категорії у змаганнях з жиму лежачи Бряник Мілан посів 3-е місце з результатом 72,5 кг. Переможцем у ваговій категорії до 93 кг став Вінер Федір з результатом (200кг+140кг+227,5кг). Набравши в сумі 567,5 кг він вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Варто відзначити результат 16-річного Полажинця Олександра, який посів 4-е місце у своїй ваговій категорії та виконав норматив кандидата у майстри спорту України, показавши результат (172,5кг+120кг+205кг), сума – 497,5 кг.