Як збірна України впевнено здолала Білорусь у Львові (ВІДЕО)

У першому таймі наші хлопці переграли суперників як кажуть в одні ворота, а ось у другому вже відверто розслабилися.

Протягом перших 45 хвилин українці створили стільки моментів, що рахунок міг бути дуже непристойним, точніше куди більш непристойним, ніж 3:0, як завершився перший тайм.

Так скажімо, якщо Коноплянка не забив з гри, то забив з пенальті. А ось Гармаш, який міг відзначитися з дальньої дистанції, так і не забив, але натомість відзначився 2 жовтими картками, які зрештою перетворилися у червону.

Більше про чудовий матч, особливо за атмосферою та завдяки вболівальникам обох збірних, дивіться у відеоогляді.