Мукачівці гідно показали себе на чемпіонаті України з маунтинбайку (ФОТО)

Успішно виступили у Чернівцях на чемпіонаті України з маунтинбайку (олімпійська дисципліна крос-кантрі) мукачівці Василь Морозов та Наталія Шозда.

20-річний Василь фінішував дванадцятим в змаганнях серед чоловіків, а 17-річна Наталка зайняла четверте місце в заїзді юніорок.

Ці змагання були відбірковими на чемпіонат Європи. Участь в них прийняли 99 спортсменів з 15 областей України. Найчисленнішу збірну – 28 учасників – виставили хазяї-буковинці. Дистанція крос-кантрі (ХСО), яка була прокладена на горі Цецено, вважається найскладнішою трасою в Україні.

Серед чоловіків у запеклій чотириразовий учасник Олімпіад і нещодавніх Європейських ігор Сергій Рисенко поступився першим місцем донеччанину Тимуру Русії. А у жінок найшвидшою стала волинянка Яна Біломойна.

Наступного дня у гонці елімінатор (ХСЕ), що проходила у самісінькому центрі Чернівців, серед чоловіків тріумфував киянин Олексій Заволокін, а серед жінок перемогла Ірина Попова з Харкова. Не залишилися без нагород і закарпатці: ужгородець Володимир Козловський став чемпіоном серед юніорів, а його товариш по клубу «Банзай-Ра» Том Рего виборов дві медалі (золоту та срібну) в змаганнях серед юнаків.