"Волинь" переграла "Говерлу" з рахунком 4:2

У другій зустрічі заключного ігрового дня 24-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги сезону-2014/2015 луцька «Волинь» вдома обіграла ужгородську «Говерлу» з рахунком 4:2. Тим самим обидві команди продовжили свято результативного футболу, яке кожна з них влаштувала і тиждень тому.

Кожна зі сторін вже вирішувала більше питання престижу, хоча «Говерла» і досі ще не гарантувала собі офіційно недосяжність від «Іллічівця». Проте опуститись на останнє місце ужгородці можуть лише за фантастичних обставин. «Волинь» добре проводить завершення обох кіл, і саме у ці періоди піднімається по турнірних сходах. Чергова перемога допомогла лучанам наблизити себе до фінішної у позиції у числі першої половини учасників ПЛ. Перевага господарів була доволі відчутною з перших хвилин, і найактивніший на початку зустрічі Олександр Кобахідзе здалеку вперше примусив капітулювати голкіпера закарпатців. Не довго довелось чекати і другого голу: пресинг на чужій половині поля дав волинянам нагоду покарати необачливих захисників, і Редван Мемешев зробив майже все, щоб Міхель Бабатунде.

Коли на трибунах почались розмови про відповідний реванш за торішні 0:6 від «Говерли», гості дуже бережливо використали свої нагоди і на перерву пішли за рахунку 2:2. Максим Шацьких (він, як і Андрій Хомин повернулись до основного складу) вивів на ударну позицію Максима Фещука, а Сергій Мякушко покарав Сергія Політила та Богдана Шуста за відверту неузгодженість. «Волинь» після відпочинку кинулась великими силами доводити, що вона сьогодні сильніша, і очки втрачати господарям ні до чого. Переможного м’яча могло б і не бути, якби не Ерік Бікфалві: він у буквальному сенсі пробив Максима Коваля, і м’яч ледь-ледь таки перетнув лінію воріт. Це був 15-й гол румуна, і він одноосібно очолив список найвлучніших гравців змагань. Про безповоротність перемоги лучан сигналізував Дмитро Козьбан останнім голом у зустрічі, який провів ударом через себе.

«Волинь» – «Говерла» – 4:2 (2:2)

17 травня. Початок – 17:00. Луцьк. Стадіон «Авангард»

«Волинь»: Шуст, Гуменюк (Парцванія, 82), Жунич, Шабанов, Польовий, Шарпар, Мемешев (Козьбан, 66), Бабатунде (Петров, 90+1), Політило, Бікфалві, Кобахідзе

«Говерла»: Коваль, Хомин, Тудосе, Райчевич, Мякушко, Фещук, Шацьких (Гришин, 80), Ягодінскіс, Люлька, Шимич (Глушицький, 59), Хльобас

Голи: 1:0 – Кобахідзе (7), 2:0 – Бабатунде (23), 2:1 – Фещук (28), 2:2 – Мякушко (45), 3:2 – Бікфалві (65), 4:2 – Козьбан (73)

Попередження: Шацьких (67)