Ужгородці вибороли "золото" у змаганні з плавання

24 квітня в Ужгороді відбулися змагання першості Закарпатської області з плавання. У змаганнях взяли участь понад 100 учасників з Ужгорода. Києва, Львова та Рівного.

Вікривав захід міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов та голова Федерації водних видів спорту Закарпаття Роберт Левицький. Гостем змагань був начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Денис Ман.

Оосбливістю цих змагань стало те, що учасників судив суддя національної категорії Сергій билитюк з Києва.

Усі спортсмени достойно себе показали, але найкращою виявилася Боднар Ченге. Спортсменка вже вкотре підтвердила свій перший дорослий розряд, пропливши 50 метрів вільним стилем 29,34 сек.

В брассі кращими стали Настя Фарима і Андрій Шерегій. Константин Цап зайняв першість на дистанції 100м комплексного плавання.
Михайло Феделеши та Катерина Семан виграли золото на дистанціях 50м на спині та 50м баттерфляй.

В комбінованому змішаному естафетному плаванні золото виборола команда з Ужгорода, а саме – Сергій Пилип, Андрій Шерегій, Аліса шелепець та Боднар Ченге.

Серебро заслужила Рівненська команда, а бронзу – Київська, пише Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.