Мукачівець прибіг восьмим у напівмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon (ФОТО, ВІДЕО)

26 квітня столиця України вже вп'яте приймала міжнародний напівмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015.

Неймовірне свято спорту та здорового способу життя захопило центр Києва, адже на різних дистанціях заходу стартувало загалом понад 6,5 тисяч учасників. До програми фестивалю крім напівмарафонської входили старти на дистанціях 100, 500 та 1000 метрів для дітей, дорослі змагалися також на  2, 5 і 10 кілометрах. За словами організаторів бігове містечко відвідало близько 25 тисяч спортивних «туристів».

Першим з головної дистанції довжиною 21 кілометр і 97 с половиною метрів з результатом 1 година 6 хвилин і 51секунда фінішував 28-річний майстер спорту з Волині Юрій Русюк. Срібну медаль виборов 31-річний Антон Потоцький з Дніпропетровську (1:07.16), бронзову – 29-літній лучанин Сергій Марчук (1:08.22). Восьмий результат серед 1965 учасників показав 24-річний мукачівець Сергій Расчупкін (1:13.12).

Зразу після змагань ми телефоном коротко поспілкувалися з закарпатцем:

- Сергію, вітаємо з високим місцем. Як біглося?

- Місцем задоволений, але розраховував на більш високий результат. Мабуть, вплинула спека та втома – адже за останні два тижні у мене це вже третій напівмарафон. А за два дні до старту ще прийняв участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

- Як тобі змагання, сподобалися?

- Так, в організаційному плані все було на найвищому рівні. Проте, це свято було затьмарено трагічною подією – одному зі спортсменів після фінішу стало зле і його життя не вдалося врятувати...

Фотографії з інтернету (на фото Сергій Расчупкін з нагрудним номером 5)