Закарпатські боксери показали себе на турнірі у Василькові

У Василькові відбувся Всеукраїнський турнір із боксу серед юнаків 2001 – 2002 років народження пам’яті майстра спорту міжнародного класу Олега Ліфанова.

Особливістю цих змагань стало те, що у них виступили гості зі Словаччини, а також найсильніші вітчизняні спортсмени зазначеної вікової категорії. Зокрема, головний тренер збірної України, проаналізувавши результати цьогорічних зональних чемпіонатів України й чемпіонат України минулого року, відібрав по 8 найкращих боксерів у кожній ваговій категорії.

До збірної регіону (перші номери з Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей) потрапили й 5 спортсменів із нашого краю, котрі показали високі результати. Як повідомив головний тренер Федерації боксу Закарпатської області Валерій Вишньов, 5 місце посіли Владислав Плеша (вагова категорія 46 кг, Мукачево) і Томаш Ровжа (в/к 35,5 кг, Хуст). Крім того,  маємо й трьох призерів: «бронзу» виборов Петро Бандусяк (72 кг, Рахів), а срібні нагороди вручили мукачівцям Юрію Попеличу (40,5 кг) та Антону Шкрибі (в/к 65 кг).

А попереду в юних боксерів Закарпаття підготовка й виступ на чемпіонаті України, який відбудеться в травні в Ужгороді, пише прес-служба Федерації боксу Закарпатської області.