Закарпатці тріумфували на чемпіонаті України з кікбоксингу

2
0

12-15 березня у місті Хмельницький пройшов чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ. На спортивні змагання з’їхалось понад 300 учасників з 11 областей Украіни. Закарпаття не стало виключенням. Команду нашої області представляли 10 спортсменів.

Перше місце зайняли Кузич Михайло в категорії лайт-контакт (вага 42 кг.), Поташник Микола (вага 32кг ), Мухлиніна Поліна в категорії файтінг (вага 62 кг ), Шапошников Олексій (вага 52кг). Переможці є спортсменами клубу «Іппон».

Хороші результати також показали вихованці спортклубу «Пантера».  Серед них спортсмени у розділі лайт-контакт Лата Павло (вага 42кг), Псайко Ерік (вага 54кг) та Корнаш Владислав в розділі фул-контакт.  Підготовкою юних спортсменів до участі у чемпіонаті України займалися тренери Мартиненко Олег і Юрош Роберт.

Президент Закарпатської обласної федерації кікбоксингу Анатолій Перцев зазначає, що спортсмени нашого краю показали гідний результат і продемонстрували чудову підготовку. Довго відпочивати юним кікбоксерам не вдасться, адже вже 21 березня спортсмени візьмуть участь в змаганнях, які проходитимуть в Словаччині, в місті Пряшів.