Ужгородські "Карпати" перемогли броварську команду

Ужгородська команда розпочала другий ігроий день жіночої Суперліги з матчу проти місцевої команди.

Карпати здобули другу перемогу поспіль, здолавши Бровари 13:31.

Весь матч ужгородки вели в рахунку, тому частенько експерементували зі складом. В грі змогли себе проявити юні Готра, Мелекесцева та Воронько, які в майбутньому продовжать славити ужгородські Карпати.

Перша половина гри завершилася з рахунком 20:7.

В другому таймі обидві команди багато не забивали та помилялися в атаці, проте на хід матчу це суттєво не вплинуло. Ужгородські Карпати перемогли 13:31.

Карпати:
Яблонська,  Воронько; Цубина 10, Воронова 7, Лезінська 4, Компанієць 3, Кильч 3, Готра 2, Мигович 2, Руснак, Мелекесцева.

Так само, без сенсацій, завершився матч між ЦСКА та Галичанкою. Львів'янки розгромили столичну команду 16:46. Перший тайм завершився з рахунком 10:23.

А от матч між миколаївським Реалом та тернопільським Економуніверситетом був цікавішим. Тернополянки зуміли полоскотати нерви підопічним Андрія Портного, постійно зрівнюючи рахунок, проте завершив перший тайм Реал на свою користь, 13:15.

Друга половина гри розпочалась із стрімких атак миколаївок, завдяки чому вони швидко пішли у відрив в рахунку. Втримуючи перевагу, яка інколи сягала десяти м'ячів, Реал впевнено здолав тернопільських студенток 24:32.