Футбол на карантині: Як ужгородська "Говерла" розгромила луцьку "Волинь" (ВІДЕО)

До вашої уваги найрезультативніша перемога ужгородців у елітному чемпіонаті країни шестирічної давності.

Матч ледь почався, а рахунок вже тішив ужгородців: 1:0. На 3-й хвилині Шацьких скористався помилками захисників і переграв Неділька. А на 29 хвилині ще один гол втрапив у ворота лучан: Акакпо головою заверши подачу з кутового і збільшив перевагу своєї команди: 2:0.

35 хвилина здивувала новим рахунком: 3:0. Фещук переправив м'яч у ворота, скориставшись передачею Шацьких зі штрафного.

Вже у другому таймі на 65 хвилині "Волинь" залишилася в меншості. Ігор Скоба отримав пряму червону картку і достроково пішов у відпустку. На 72 хвилині Резван Кочіш здорово відгукнувся на подачу Трухина і вколотив м'яч у сітку. Рахунок 4:0. Вже на 73-й хвилині Віталій Лисицький отримав філігранний пас від Буяльського, обіграв Неділька і послав м'яч у порожні ворота: 5:0. У додатковий час відрізнився Шарпар: 6:0.

Нагадаємо, що минулого разу згадували про результативний матч між "Говерлою" та "Шахтарем".