Ліонель Мессі побив рекорд за забитими м'ячами в Лізі чемпіонів

У гостьовому матчі п'ятого туру групового етапу турніру з кіпрським клубом АПОЕЛ (4: 0) 27-річний аргентинець оформив хет-трик, довівши рахунок своїм голам у цьому турнірі до 74.

Як відомо, форвард відзначився на 38-й хвилині, на 58-й хвилині Мессі оформив дубль, а на 87-й - хет-трик, встановивши нове досягнення результативності.

"Я дуже радий. Неймовірно, що я добився цього досягнення в настільки прекрасному і значимому турнірі. Це фантастика!" - заявив сам футболіст.

Нагадуємо, що попередній рекорд належав нападаючому мадридського Реала в Шальке Раулю, який забив 71 м'яч у 142 матчах, пише Sport bigmir.