Закарпатці взяли третє місце у змаганнях з стрітболу в Києві (ФОТО)

24 cсерпня в Києві відбувся фінал УСЛ(Української Стрітбольної Ліги). Саме там і визначилися кращі з кращих на вуличних кортах сезону 2014 року.

категоріях(дівчата, юнаки, чоловіки, відкритий турнір та турнір 1х1).

Закарпаття представляла команда «Миши», яка виборола собі путівку у фінал, вигравши відбірковий турнір у Львові.

Турнір проходив за олімпійською системою. Всього у юнацькому турнірі взяло участь 16 команд, 8 відбіркових (які виграли відбіркові турніри) і 8 кращих команд по рейтингу. Боротьба почалася запекла з першої ж гри.

У 1/4 фіналу "Миши" зійшлися з командою Миколаєва. Наші хлопці перемогли з рахунком 11-4, і пройшли до півфіналу. У півфіналі ужгородці зустрілися з майбутніми чемпіонами, а саме з Дніпропетровська командою «АНД».

Боротьба була запекла, було багато дальніх кидків, але точнішою була команда з Дніпра. «Миши» хотіли повторити минулорічне досягнення і виграти гру за 3 місце у команди з Кривого Рогу. Завдяки влучним попаданням з-за дуги наша команда впевнено перемогла з рахунком 11-5, і вдруге на турнірі УСЛ зайняла 3 місце.

Склад команди «Миши»: Петечел Іван,Едвард Ножов, Владислав Лозицький, Антон Іванина.

Висловлюємо подяку Народному Депутату Сергію Мошаку,який посприяв виїзду команди на турнір.