Мукачівець Роберт Мартон виборов срібло Чемпіонату Європи з боксу серед молоді (ФОТО)

На змаганнях у польському місті Колобжег мукачівець Роберт Мартон виступав як капітан збірної України. Фінальний бій призера відбувся вчора, 28 листопада.

"Чемпіонат, як і очікувалось, проходив на дуже високому рівні. Заявку на участь у чемпіонаті подало 39 країн Європи, а це понад 200 боксерів", - заявив срібний призер змагань Роберт Мартон в ексклюзивному коментарі Mukachevo.net.

Мукачівець провів 4 складні поєдинки проти чеха, німця, росіянина та представника Грузії. Перемога над останнім і принесла Мартону та збірній Україні срібну медаль.

За результатами всіх двобоїв міжнародних змагань в активі збірної України три срібні нагороди та одна бронзова.

Завдяки здобутим чотирьом медалям на Континентальній першості збірна України посіла п’яте загальнокомандне місце.