Тячівець Михайло Демида переміг у міжнародному чемпіонаті з хортингу "West Fight 16" (ФОТО)

Турнір відбувся в неділю, 11 жовтня, в закарпатському місті Тячів.

Учасниками двобоїв стали 14 спортсменів з Словаччини, Білорусії, а також різних міст України, таких як Київ, Львів, Коломия, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Буштино, Терново та Тячів.

Почесною гостею спортивного свята була майстер спорту з боксу та кікбоксингу, чемпіонка України та Кубку Світу з кікбоксингу, чемпіонка України з К1 Марина Мороз  (Дніпропетровськ).

Головним організатором змагань став майстер спорту України з хортингу, керівник Тячівської міської та районної федерацій хортингу, президент спортивного клубу «Інфайтер «Хортинг» Михайло Бучак за підтримки народних депутатів України Василя Петьовки та Павла Балоги, пише видання tyachiv.com.

Переможцями турніру стали: Микола Кондратюк, м.Рівне (категорія до 61 кг), Ігор Грицьків, м.Коломия (до 66 кг) та Владислав Назарук, м. Тернопіль (до 70 кг). А в головному титульному бої у категорії до 77 кг за звання чемпіона по версії «West Fight» отримав перемогу Срібний призер Кубку світу з ММА, дворазовий чемпіон Пермського краю (Росія), Срібний призер турніру «Ніч боїв» (Словаччина) та  Міжнародного турніру Україна-Польща, тячівець Михайлом Демида.