Україна важко, але все ж здолала Македонію

Матч збірних у Скоп'є на стадіоні Філіпп II Македонський завершився перемогою гостей 0:2.

Хоча після першого тайму українські вболівальники почали серйозно переживати за кінцевий результат, адже за перші 45 хвилин не було жодного 100% моменту, а тільки напівмоменти та дальні удари. Весь тайм пройшов у боротьбі та рутинних комбінаціях.

Але ось уже другий тайм наша збірна розпочала значно активніше та жвавіше. І вже на 60-ій хвилині це дало результат. Після розіграшу на лівому фланзі атаки та подачі звідти, Ярмоленко бив головою і влучив м'ячем у руку, і арбітр призначив пенальті. Селезньов пробив холоднокровно по центру, і відкрив рахунок. Українці продовжили атакувати, але вже виманюючи макендонців, користуючись контратаками. Одна з них увінчалася успіхом: Кравець, який змінив Селезньова, утік від захисника і пробив з гострого кута поміж ніг воротаря Македонії. Це вже було на 86 хвилині.

Тепер перед українцями матч з Іспанією в понеділок. Іспанці вже вирішили для себе турнірне становище, а ось для Украни цей матч буде надпринциповим за прямий вихід у фінальну частину Євро-2016 як найкраща 3-а команда групового етапу.