Закарпатці відмінно показали себе на чемпіонаті України з важкої атлетики

В Запоріжжі з 12 до 16 травня на помости вийшли юнаки та дівчата з 16 областей України за право здобути медалі чемпіонату України з важкої атлетики.

І, вже не вперше у цьому році «майстер-клас» продемонструвала вихованка тренера Джупини Юрія Юрійовича - ГАНГУ МАРІЯ з В.Березного .

На цей раз вона удостоїлася срібної медалі, піднявши вагу тільки на 3 кг менше від переможниці з Донеччини Александрової Марини.

На третьому місці іще один представник Закарпаття, вихованець тренера обласної комплексної ДЮСШ ФСТ «Україна», СІДО РУСЛАН . У ваговій категорії 56 кг він поступився Заліпському Павлу з Харківської області та Гераку Денису з Дніпропетровська. Іще два представника області Мішко Юрій (Свалявська ДЮСШ) та Куклишин Мар»ян (ОК ДЮСШ ФСТ «Україна») посіли 8-ме місце.

Спортсменів до змагань готували тренери вищевказаних шкіл та старший тренер ШВСМ Галішин Олександр А., який і виїжджав на змагання в якості тренера-представника.