ФК «Мукачево» перервав безпрограшну серію «Берегвідейка» (ФОТО)

Драматичний кінець гри між лідерами першості Закарпаття з футболу відновив інтригу в чемпіонаті.

До матчу з ФК «Мукачево» нікому у Закарпатті не вдавалося зіграти бодай на рівних з СК «Берегвідейк». Не те, щоб перемогти.

У перших 8 турах команда з Берегова не помічала суперників, у кожному матчі забивала, скільки хотіла, і майже не пропускала. Відтак, зі 100% результатом (24 очок), 28-а забитими і всього 2-а пропущеними голами «Берегвідейк» забезпечив собі перед цим матчем комфортний відрив від переслідувачів та гарантію лідерства навіть у разі поразки. Хоча про неї в команді одного з фаворитів першості, зрозуміла річ, ніхто й не думав.

Перед грою з лідером ФК «Мукачево» займало другу позицію в турнірній таблиці. Перемогти для команди означало не стільки скоротити відставання від «Берегвідейк» до 2 очок, а зберегти інтригу в чемпіонаті.

Поза тим, серйозні корективи у гру могли внести не настанови тренерів команд та мотивація гравців, а погода, адже від самого ранку неділі в Мукачеві лив дощ. Втім, за півгодини до матчу він припинився, щоб знову розпочатися за 20 хвилин після завершення гри. Дива, що не кажіть. Так само як і на диво в гарному стані попри погану погоду було поле стадіону «Авангард». Здивувала і оперативність вболівальників, яких, мабуть, було б вдосталь і за дощу.

Гру команди розпочали вкрай обережно. Ніхто не хотів помилитися та пропустити швидкий м’яч. Більше того, здавалося, що ФК «Мукачево» та СК «Берегвідейк» не проти розійтися миром, скажімо 0:0. Такий рахунок значився на табло аж до 65 хвилини матчу.

Позиційна атака мукачівців після обрізки перед штрафною гостей переросла у стрімку контратаку берегівчан, яка закінчилася взяттям воріт ФК «Мукачево». Після цього голу, здавалося, господарі знітяться. Однак серія атак закінчилася голом: на 70 хвилині Павло Оржаховський ударом під перекладину зрівняв рахунок.

За підтримки вболівальників мукачівські футболісти не заспокоїлися і продовжували тиснути на ворота «Берегвідейка»: небезпечні моменти виникали раз за разом. Тому гол Мирослава Бундаша на 90 хвилині матчу виглядав заслуженим: після довгого пасу від партнера форвард увірвався до штрафної з лівого флангу та влучно пробив повз воротаря. Радість на лавці запасних ФК «Мукачево» була співмірна розпачу тренерського штабу та запасник команди з Берегова.

Після цього матчу суперники залишаються лідерами чемпіонати: ФК «Мукачево» на другій сходинці з 22 очками, а СК «Берегвідейк» і далі на першій з 24 очками. Однак тепер відстань між ними скоротилася з 5 до 2 очок.