БК "Ужгород-УжНУ" здобув бронзові медалі чемпіонату Західного регіону

21-22 квітня в місті Коломия (Івано-Франківська область) зібрались 4 найкращі баскетбольні команди першої ліги в підгупі «Захід», щоб розіграти комплект медалей Західного регіону.

В першому півфіналі зустрілись БК «Будсервіс» м. Сарни та «Чернівці-Буковина» м. Чернівці. Абсолютним фаворитом була команда з Рівенської області, але команда з Чернівців дала справжній бій багаторічному лідеру першої ліги,ледь не створивши сенсацію. Тільки на останній секунді гравцям «Будсервісу» вдалося вирвати мінімальну перемогу, а з нею і вихід у фінал – 71-70.

У другому півфіналі зустрілись господарі майданчика БК «Тирлич» та наша ужгородська команда БК «Ужгород-УжНУ».  З перших хвилин гри баскетболісти «Тирлича» захопили ініціативу. Це, разом з вражаючим відсотком влучань, допомгло їм відірватись в рахунку на комфортну відстань. Як не намагалися ужгородські баскетболісти наздогнати суперника – це їм не вдалося. У підсумку поразка нашої команди з рахунком 91-62.

Гра за третє місце між командами з Ужгорода та Чернівців розпочався в рівній боротьбі. Ніхто не хотів програвати та залишитись без медалей. Перша чверть завершилась за мінімальної переваги чернівецької команди.  Але надалі ужгородці продемонстрували своє бажання перемогти, просто знищивши суперника у трьох наступних четвертях! Стрімкі атаки та чудовий захист – і перемога з розгромним рахунком в кишені – 105-62! Другий рік поспіль ужгородці здобувають бронзові медалі чемпіонату Західного регіону.

У фінальному поєдинку господарі майданчика БК «Тирлич» дуже хотіли перемогти свого принципового суперника з Сарн. Але це їм не вдалося. На перших хвилинах гри команда з Рівенщини офрмила невелику перевагу в рахунку, яку змогла втримати до фінальної сирени – 66-58. Третій рік поспіль золоті нагороди чемпіонату Західного регіону виграє БК «Будсервіс».

З першого по третє травня в м. Кіровоград пройде фінальна частина Чемпіонату  України серед чоловічих команд першої ліги. БК «Ужгород-УжНУ» в чвертфіналі зустрінеться з господарем майданчика БК «Кіровоград». Інші чвертьфінальні пари: