БК «Ужгород-УжНУ» двічі виграв і одного разу програв

З 12 по 14 квітня в Ужгороді пройшов півфінальний тур Першої ліги групи «Захід». 4 команди виборювали 2 путівки до фінальної частини змагань Західного регіону і Першої ліги.

В першій грі першого змагального дня зустрілись багаторічний лідер Першої ліги БК «Будсервіс» (Сарни) та БК «Ді-Ді-Бао» (Камянець-Подільськ). Серйозного опору фаворит змагань не отримав і впевнено переміг.

БК «Будсервіс» - БК «Ді-Ді-Бао» 83-56 (21-15, 21-13, 22-14, 19-14).

Зате достатньо боротьби було в другій грі дня, в якій зустрічались головні суперники за путівку до наступного раунду – господарі майданчику БК «Ужгород-УжНУ» та гості з Житомира. З перших хвилин на майданчику точилась рівна боротьба з невеликою перевагою ужгородських баскетболістів, які вигравши кожну з четвертей, відсвяткували надважливу перемогу.

БК «Ужгород-УжНУ» – БК «Житомир-ЖДУ ім.Ів. Франка» 90-80 (15-11, 25-23, 26-24,24-22).

В першій грі другого ігрового дня між БК «Будсервіс» та БК «Житомир» ледь не сталася сенсація. Після трьох чвертей гри команда з Житомира вигравала у головного фаворита змагань. Але в 4 чверті команді з Сарн все ж таки вдалося переломити хід поєдинку і впевнено перемогти.

БК «Будсервіс» - БК «Житомир-ЖДУ ім.Ів. Франка» 89-68 (19-25, 22-15,19-23, 29-5).

В другій грі дня ужгородські баскетболісти зустрічались з командою «Ді-Ді-Бао», яку цього сезона обіграли 4 рази, але в кожній з цих ігор перемога давалась нашій команді не легко. Так сталося і цього разу. Після впевненого лідерства після першої половини ужгородці пропустили ривок суперника на початку 3 чверті, дозволивши гостям до мінімуму скоротити рахунок  перед останньою чвертю. Але вдала гра в захисті та гарна гра в нападі дозволила господарям майданчика виграти 4 чверть, а з нею і гру.

БК «Ужгород-УжНУ» - БК «Ді-Ді-Бао» 72-57 (17-11, 16-13, 13-21, 26-12).

В заключний ігровий день команди вирішували, хто займе останнє місце в цій четвірці, і хто посяде перше місце, що дає перевагу в наступному раунді.

В першій грі баскетболісти БК «Житомир» впевнено перемогли команду з Камянець-Подільська і посіле третє місце в підгрупі.

БК «Житомир-ЖДУ ім.Ів. Франка» - БК «Ді-Ді-Бао» 54-74 (14-16, 14-16, 17-14, 7-28).

В матчі лідерів з першої і до останньої хвилини на майданчику точилася запекла боротьба. Ужгородські баскетболісти дали справжній бій гостям. На індивідуальні дії суперника в нападі господарі майданчика відповідали вдалими комбінативними діями. В 3 чверті гостям вдався ривок, який приніс їм перевагу в 19 очок. Проте команда з Ужгорода не опустила руки і майже наздогнала суперника. Але часу зрівняти рахунок ужгородцям не вистачило. Продемонструвавши дуже якісну гру БК «Ужгород-Ужну» посів друге місце в підгрупі, пропустивши вперед тільки команду з Сарн.

БК «Ужгород-Ужну» – БК «Будсервіс» 94-97 (24-24, 17-20, 22-32, 31-21).

Фінальна частина групи «Захід» відбудеться 20-21 квітня в м. Коломия.