Молодіжка "Говерли" програла у Харкові

У чемпіонаті U-19, група "2", молодіжка "Говерли" програла харківському "Металісту" з рахунком 2:1.

Чемпіонат U-19. Група "2".

8 тур. НТБ "Металіст", Високе

«Металіст» (Харків) U-19 – «Говерла» (Ужгород) U-19 – 8:1 (2:1)

У складі «Говерли» гол на 18-й хвилині провів Олексій-Павло Шведюк.

Арбітр - Андрій Ющишин (Тернопіль)

Юні ужгородці зазнали поразки в виїзному матчі 8-го туру з харківським «Металістом». Початок матчу не віщував нічого поганого для нашої команди. Навпаки, на 18 хвилині гри «говерляни» вийшли вперед. Свою нагоду реалізував Олексій-Павло Шведюк.

Та потім господарі відновили статус-кво, а далі вийшли вперед – 2:1, з таким результатом завершився перший тайм.

А в другому коїлося, щось неймовірне. «Хлопці просто посипалися, ігрова схема на гру була повністю зламана», - каже наставник молодіжної команди Мирослав Бундаш. Як наслідок, в другій половині наша команда пропустила ще 7 м’ячів у власні ворота.