Учні Закарпатської ДЮСШ виграли Кубок області з баскетболу

6-7 березня у СК «Юність» пройшов Кубок Закарпаття серед чоловічих команд.У турінірі взяло участь 10 команд: ЗОДЮСШ м.Ужгород,БК «Ужгород»,БК Свалява, БК Мукачево, Мукачівського району, ДЮСШ Мукачево, Оранж м.Ужгород, БК Імпульс м.Мукачево, БК Чоп та БК Виноградів. Ігри проводилися за олімпійською системою.

Перша гра була між командами ОДЮСШ Мукачева та Мукачівського району.Гра пройшла практично без боротьби і команда ДСЮШ  Мукачева перемогла з рахунком18-56. Наступна гра між командами БК Оранж  та БК Чоп вийшла цікавою.До фінального свистка гра була рівною, але все ж команда Чопу змогла вибороти перемогу, гра завершилася з рахунком 55-37. Чвертьфінальні ігри розпочалися з противостояння ЗОДЮСШ Ужгорода та Мукачівськ оїДЮСШ, переможцемз якого вийшла ЗОДЮСШ м.Ужгорода рахунок гри 58-46. В наступній грі зійшлися БК Мукачево та БК Чоп, баскетболісти з Чопа гідно змагалися ,але в кінці мукачівці змогли вийти в перед і перемогти з рахунком 47-30.Наступна гра між командами БК «Ужгород» та БК «Виноградів» була дуже напружена.Ужгородці недооцінили суперника і мало за це не поплатилися, команди обмінювалися влучними кидками,лідер змінювався декілька разів і в кінці гри БК «Виноградів» зробили кілька втрат і наші хлопці скористалися ними і згодом виграли гру з рахунком 55-40. Команди Сваляви та Імпульса боролися за вихід у півфінал,  переможцем вийшла команда Сваляви рахунок гри 38-24.В півфінал вийшли команди БК «Ужгород», ЗОДЮСШ,БК Мукачева та БК Сваляви.

Перший півфінал відбувся між командами Мукачева та ОДЮСШ.Обидві команди з початку гри показали, що боротьба буде жорсткою.Перша половина гри закінчилася за рахунку 31-31.На другу половину молоді ужгородці вийшли більш зібрані і завдяки влучним кидкам із-за трьох очкової дуги змогли переломити хід гри та згодом виграти з рахунком 77-68.Другий півфінал відбувся між командами БК «Ужгород» та БК «Сваляви» перша половина  завершилася на користь гостей.В другій половині БК «Ужгород» зробив ривок , зміг наздогнати суперника ,вийти вперед а згодом і виграти гру з рахунком 66-56.Отже,в фінал вийшли дві Ужгородські команди ЗОДЮСШ та БК «Ужгород».

Перша чверть фінальної гри завершлилася за невеликої переваги БК «Ужгород».Друга чверть пройшла на великих швидкостях і юні гравці ЗОДЮСШ вийшли вперед і виграли половину гри 31-30.Третя чверть пройшла за рівної гри рахунок 46-45.На останню чверть юнаки з ЗОДЮСШ вийшли максимально сконцентровані , зіграли дуже агресивно як в нападі та захисті  і впевнено перемогти  з рахунком 70-56.