Ужгородські "Карпати" повторно переграли "Дніпрянку"

Чемпіонки України, ужгородські «Карпати», повторно перемогли в гостях херсонську «Дніпрянку». Гра закінчилася з рахунком 37:20 на користь закарпатського колективу. Таким чином, в багажі команди 2 перемоги, тому вояж клубу на південь України можна вважати успішним.

Після першої гри, де «Карпати» впевнено перемогли, господарі не знітилися і вирішили у повторній грі дати справжній бій. Зокрема, про це свідчить гра у першому таймі, який завершився з перевагою чемпіонок всього в один м’яч.

Проте у другій частині гри «Карпати» додали і, як то кажуть, поставили все на свої місця. Господарі забили за 30 хвилин всього 5 голів, а чемпіонки України – 21.  Гра завершилася з рахунком  на користь закарпатської команди. Завдяки цьому вони продовжують і далі утримувати першу сходинку в жіночій Суперлізі.

«Карпати»: Балог, Цибуленко (4), Туркало (4), Малюченко (6), Уманець (2), Шолковська (6), Лєбєдєва (4), Лєзінська (2), Семаль (5), Воронова (4).