Закарпатські держохоронці найкраще ганяють м'яча

З нагоди Дня української міліції в УМВС України в Закарпатській області відбувся турнір з міні-футболу, участь в якому взяли 19 команд. Учасники змагань були розподілені між собою на зональні групи, переможці яких змагалися за чемпіонство у фінальному турнірі. Фінал проходив 14 грудня в ужгородському спорткомплексі «Юність» й викликав значний інтерес уболівальників та представників ЗМІ.

Боротьба видалася вельми напруженою, сили суперників були приблизно рівні й часто лише серія післяматчевих пенальті визначала переможця. Так, саме в серії пенальті поступилася команді Державної служби охорони сильна команда Державтоінспекції області, яка традиційно вважається в останні роки фаворитом цих змагань. Однак цьогоріч «даішники» були лише третіми.

У фіналі турніру зустрілися команди Державної служби охорони й Тячівського райвідділу міліції. Весь матч суперники пройшли рівно, про що свідчив нічийний результат, який зберігався до останніх хвилин матчу. Інтриги фінальному поєдинку додало вилучення арбітром із поля за другу жовту карточку гравця ДСО. Однак, навіть граючи вшістьох проти семи суперників, держохоронці зуміли буквально на останній хвилині поєдинку забити переможний гол. В результаті -- перемога з рахунком 3:2 була за ними. Тячівці вибороли «срібло».

Нагороджував переможців турніру перший заступник начальника УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Василь Буковчаник, який наголосив на важливості для працівників міліції заняття спортом. Коли правоохоронець перебуває у відмінній фізичній формі, це допомагає  йому ефективно виконувати службові обов′язки, протидіяти правопорушникам.

Окрім того, подібні спортивні турніри зближують між собою різні міліцейські підрозділи, виховують в правоохоронців дух товариськості й колективізму. Переможці турніру одержали з рук полковника Буковчаника кубки, медалі, футбольні м′ячі та комплекти спортивної форми.